top of page

מה בקליניקה?

נשים רבות שאני פוגשת המתמודדות עם קושי להיכנס להיריון או סובלות מבעיה גינקולוגית, משתפות אותי בתחושות התסכול מהכאב המתמשך ומאי מעורבותן בתהליך הרפואי שהן עוברות. מרביתן חשות שאין להן עם מי להתייעץ בצורה פתוחה וכנה בנושאים גניקולוגיים ואינטימיים אלו, ולעתים הן מתוסכלות מהפתרונות שמציע להן הרופא. מעבר לכאב הפיזי והרגשי הכרוך במצבים כאלה, נשים רבות מרגישות כי חסר להן ידע בסיסי באשר לתהליכים הטבעיים המתרחשים בגופן.

אם את סובלת מקושי דומה, אני מציעה לך אפשרויות טיפול מגוונות

תוך התייחסות אליך כאישה שלמה – לגופך ולנפשך.

רפואה סינית - דיקור וצמחי מרפא

רפואה סינית הינה שיטת טיפול עתיקת יומין.  בעזרת הדיקור וצמחי המרפא  אנו משפיעים על כמותה, עוצמתה או איכותה של זרימת האנרגיה בגוף.

מחקרים על השפעת הדיקור בקרב נשים הסובלות מבעיות גינקולוגיות ובעיות פוריות מצביעים על הטבה גדולה בכאבים ופתולוגיות גניקולוגיות שונות.

הדיקור מועיל ומשפר את היכולת להרות בצורה טבעית.

 

בנוסף לכך, מחקרים מצביעים בבירור על שיפור משמעותי של סיכויי ההיקלטות, כשטיפולי הפוריות הקונוונציונאליים משולבים עם טיפול בדיקור.

רוצה להבין יותר? לחצי כאן

התהליך הטיפולי 

נמשיך בטיפול, עד שתחושי טוב יותר, עד שתרגישי שאת מכירה ומבינה יותר את גופך. אני בטוחה שההבנה הזאת תכניס שקט לחייך, וכך תוכלי לבחור מה טוב לך באמת.

מה קורה בפגישה הראשונה?

בפגישתנו הראשונה אערוך היכרות איתך באמצעות תשאול מקיף, הקשבה לדופק והתבוננות בלשון, ואתייחס גם לבדיקות המעבדה שתביאי אתך.

כך אוכל לבחור את האסטרטגיה הנכונה ביותר לטיפול, שתשלב טיפול בדיקור, צמחי מרפא ועיסוי לחיזוק הרחם ועבודה רגשית.

נקדיש זמן להסברים על הגוף ולשאלות שלך.

אני מחויבת לכך שתקבלי פתרונות, אפשרויות ודרכי התמודדות שלא הכרת ושלא חשבת עליהן קודם לכן.

אני יודעת שיש מה לעשות כדי להרגיש בבית בגוף, לשמוח וליהנות בגוף. 

שיטות הטיפול

עיסוי לחיזוק הרחם והבטן – טיפול בשיטת  ATMAT™

 

הטכניקה מבוססת על השיטה המסורתית של תרבות המאיה בדרום אמריקה, ושוכללה בעזרת ידע רפואי מודרני.

העיסוי מתמקד באזור הבטן והגב התחתון של האישה. עיסוי הבטן מזרים את הדם והאנרגיה באזור האגן, ובכך מאפשר זרימת דם טובה יותר ופינוי פסולת באמצעות מערכת הלימפה.

שיטת ATMAT™ מועילה לבעיות כגון כאב בימי הווסת, תסמונת קדם ווסתית, אי סדירות של המחזור, ציסטות בשחלות, פוליפים ומיומות ברחם, אנדומטריוזיס, נטייה לקשיים במהלך הריונות ולידות, צניחת רחם ובעיות נוספות.

בשנת 2004 הוכח שהטיפול בעיסוי בטן מועיל לבעיות פוריות מגוונות על ידי שיפור הפוריות הטבעית, וכן נמצא כי הוא מועיל גם כטיפול תומך בזמן טיפולי פוריות קונוונציונליים.

בארצות הברית מוכרת שיטה זו כלימודי המשך למיילדות ואחיות.

רוצה להבין יותר? לחצי כאן

במה ניתן לסייע?

 

 

 • קשיי פוריות – מסיבה ידועה או שאינה ידועה

 • תמיכה בטיפולי פוריות קונוונציונליים (להגברת סיכויי ההיקלטות)

 • כאבים ביחסי מין

 • כאבי מחזור

 • תסמונת קדם וסתית – PMS

 • דימום וסתי כבד או מועט

 • מחזורים לא סדירים

 • מחזור קצר / ארוך

 • אנדומטריוזיס

 • תסמונת השחלות הפוליציסטיות

 • דלקות בדרכי השתן

 • חיזוק ואיזון הגוף לקראת היריון

 • הפלות חוזרות

 • היריון - טיפול בתופעות היריון כגון: בחילות, כאבי ראש וגב וכדו'

 • לקראת לידה - היפוך עובר וזירוז לידה

 • נשים לאחר לידה – חיזוק, הגברת ייצור חלב אם, דלקת בשד, מצבי רוח

המלצות

"הגעתי לנעה נואשת לאחר שהגניקולוג שלי אמר שלרפואה הקונבציונלית אין מה לעשות כי הכל נראה תקין...

נעה ישבה איתי והקשיבה לכל מה שיכל להיות לו איזשהו הקשר לבעיה (וסת ארוכה מאוד!!! לאחר סיום ההנקה) וגם תוך כדי התהליך היתה כל הזמן (ואני מתכוונת- כל הזמן!) קשובה לשאלות ושינויים שעלו עד שלא רק שהגענו לאיזון- אלא אף עזרה לי לקצר את זמן הוסת שהיתה ארוכה גם לפני הלידה, והכל בחיוך ונתינת תחושה נעימה ותומכת. תודה!!!"

 

"הגעתי לקליניקה של נעה כדי להסדיר את המחזור והווסת שלי. נעה טיפלה בי בדיקור, ועיסויים ובצמחים. במהלך המפגשים זכיתי ליחס אנושי חם ומקצועי. הרגשתי שאני בידיים טובות. עם קצת סבלנות, היום, לאחר מספר חודשים אני יכולה להגיד שחל שינוי משמעותי ויציב. תודה לך נעה."

 

"אחרי כאבי בטן תכופים מצאו אצלי ציסטה גדולה בשחלה. אמרו לי שאני צריכה לעבור ניתוח להוצאת הציסטה (לפרוקסופיה). אציין כי לפני כשלוש שנים עברתי את אותו הניתוח ולא רציתי לעבור בשנית טיפול כזה פולשני. התחלתי לחקור על דרכים אלטרנטיביות אחרות שיכולות לעזור לי להפטר מהציסטה והגעתי לנעה. לאחר כשלושה שבועות של טיפול מסור (דיקור, צמחים, מסאז'ים, הרגלי אכילה חדשים) הציסטה נעלמה כלא הייתה! כמובן שכבר לא היה צורך בניתוח שנקבע... הטיפול המקצועי של נעה שינה לי לגמרי את התפיסה בנוגע לרפואה האלטרנטיבית.. 

אני עדיין ממשיכה להגיע לטיפולים כדי להימנע בעתיד מבעיות רפואיות מעין אלה וכמובן גם בגלל הטיפול המדהים והתחושה והאנרגיות שהוא משרה בי בכל פעם ופעם."

 

"שמעתי על נעה מחברה שהגיעה לטיפול מסוג אחר והמליצה עליה בחום. עכשיו גם אני יכולה. היינו בתחילת דרכינו בעולם ההפריות המלאכותיות (אך לאחר כבר כשנתיים של טיפולי פוריות שונים), ונוכח אי הודאות הגדולה, ותחושת ייאוש מסוימת לאחר שחווינו הפלה של הריון ראשון שהושג באמצעות הזרעה, חשתי שאני חייבת לעשות עוד משהו לטובת הצלחת הליכי ההפריה שעומדים לפנינו...

מהפגישה הראשונה עם נעה, הרגשתי מאד בנוח ו"קליק" מצוין. מה שהפך את הטיפול, שקצת חששתי ממנו בתחילה ולא ידעתי כמה אני מאמינה בעקרונות העומדים בבסיסו, לנעים, זורם ומוצלח.

 התחלתי להגיע אל נעה באופן סדיר (המוכוון אל מועדים מסוימים בסבבי הטיפולים והמחזור החודשי) לפני טיפול ההפריה הראשון, ובסבב השני נקלטנו! 

נעה סבלנית מאד ותמיד ענתה לשאלותיי לגבי מהות הפעולות, הטיפולים, מיקומי המחטים וכו, מה שעזר לי מאד להרגיש בנוח עם הטיפול, ובין לבין פשוט נהנינו לשוחח. 

ההריון הנכסף, לאחר יותר מ5 שנות נישואין, הפתיע אותי בקלילותו ובנוחות בה הוא עובר עליי. אני בטוחה כי לטיפול המסור של נעה, המתמחה בנושאי פוריות ובריאות האשה, היה חלק מרכזי בקליטת העוברים בסבב השני והמוצלח, ובכלל בהריון הבריא והנעים שעובר עליי. הגוף שלי מחוזק ומאוזן, התזונה שלי וההרגשה הכללית טובה.

אין לי ספק שבמידה וארגיש בכך צורך, אשמח לפנות אל נעה בעתיד לטיפולים אחרים/נוספים.

עלי והצליחי, את נהדרת ואני ממליצה עלייך לכל שואלת:)"

לקביעת תור או להתייעצות

את מוזמנת להתקשר: 054-6359065

הקליניקה ממוקמת ברחוב ר' חסדא 2, קטמון הישנה, ירושלים

bottom of page