top of page

קצת עלי

הגיגים...

 

אחד הדברים הנוכחים ביותר בחיי אישה הוא השינוי. כל מחזור חודשי מביא עימו שינויים גופניים, רגשיים ורוחניים. שינויים פוקדים אותנו בכל מעבר בין שלבי החיים - מילדה לנערה, לאישה, לאם, למיניקה, אל גיל המעבר והלאה ממנו. כל פרק חיים מגלה בנו כוחות אחרים ומעורר בנו צרכים חדשים. מטבע הדברים לעתים מתרחשות בדרך גם 'היתקעויות' המתלבשות בדמותם של חולי או של כאב בגוף ובנפש. רצוני להבין את שפת הגוף היה אחד המניעים המשמעותיים שבגללם בחרתי במסלול המקצועי שלי. בפילוסופיה וברפואה הסינית כמו גם בשיטות נוספות שלמדתי מצאתי כלים רעיוניים ומעשיים לשם מניעתן של 'היתקעויות' כאלה, ובמידת הצורך לשם טיפול עמוק בהן.

במהלך השנים בהן עוצבנו, במרחב הזמן שבין ילדות לבגרות, איבדנו רובנו את הקשר הפשוט עם הגוף לטובת רכישתם של ידע, רעיונות ומחשבות, הנחשבים נעלים יותר בתרבות שבתוכה אנו חיות. אולם מניסיוני ולשמחתי, דווקא העשרת הידע על הגוף ותפקודו עשויה לרענן את התפיסות והתחושות שצברנו, ובסופו של דבר להוות שביל המשיב אותנו לתחושת ביתיות, שמחה והנאה בגוף. לימוד אופן פעולתו של הגוף, ובייחוד לימוד הנוגע לתחומים האינטימיים כל כך של המערכת הנשית שלנו, אינו ניטרלי, במקרים רבים הוא נוגע בתשתית זהותנו. רגישות רבה מתעוררת אצלנו, כאשר משהו חלילה אינו כשורה. במהלך הטיפול ובמפגשי הסדנאות אנו לומדות לשים לב לתופעות טבעיות ולביטוי הייחודי שהן מוצאות בכל אישה, ולהבחין בינן לבין תופעות של חוסר איזון.

הלימוד מאפשר לנו לבחור בחירות מושכלות יותר, ולהכריע בעצמנו בנוגע לבריאותנו ולפוריותנו.

מפעים אותי לראות בכל פעם כמה עושר טמון בהקשבה לגוף. בלימוד מחודש של היכולת שלנו להקשיב לגוף אנו זוכות ב'תורת חיים' שבכוחה לחולל שינוי ממשי בחיי כל נערה ואישה ובחייו של כל זוג.

לימוד פורה ובריאות!      

נעה

 

"...נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד"

(תהילים קיט, יד)

 

 

שלום לך,

 

כאן רשמתי את המידע ה'יבש'. כדי להכיר אותי ואת סגנון ושיטות הטיפול שלי את מוזמנת להסתכל קצת במה שרשמתי משמאל או פשוט להרים טלפון...

 

אני מטפלת בעיקר בנשים ומתמחה בבריאות נשים, פוריות ומיניות.

אני משלבת בקליניקה שיטות עבודה מגוונות מרפואה סינית, שיטת ATMAT, EFT, טיפול בשיחה, טכניקות הרפייה, צמחי מרפא ועוד.

חשוב לי שהטיפול יותאם לכל מטופלת, מתוך הקשבה לצרכים שלה ולקצב שלה. 

 

מטפלת בקליניקה פרטית בקטמון הישנה בירושלים.

מנחה סדנאות בשיטת המודעות לפוריות וסדנאות בנושאי נשיות, מיניות ובריאות לנשים ולנערות (באופן פרטי ודרך "מכון ליברמן" ומכון "באר אמונה")

 

את הכשרתי כמטפלת ברפואה סינית - דיקור וצמחי מרפא עברתי (בהנאה מרובה) בבית הספר לרפואה סינית עתיקה, המדור ללימודי חוץ,האוניברסיטה העברית.

 

הוסמכתי כמטפלת בשיטת

 The Arvigo Techniques of Maya Abdominal Therapy – ATMAT 

על ידי דיאן מק'דונלד (ארה"ב) והילארי לווין (בריטניה).

 

הוסמכתי על ידי מיכל שונברון להנחות סדנאות של "שיטת המודעות לפוריות". 

 

עבדתי במחלקות הנשים והיולדות של בית החולים "שערי צדק" מטעם המרכז לרפואה משלימה של בית החולים. 

 

למדתי ייעוץ לחיי אישות (ייעוץ מיני) בגישה ייחודית אצל ד"ר אבישי מלכיאל והפסיכולוג יצחק מנדלבאום. שמחה לגלות בכל טיפול מנפלאות ועומק הכלים שלמדתי מהם.

 

ממשיכה לשמחתי ללמוד ולהשתלם.

"המכבד, שגופו הוא כל העולם בעיניו, ראוי שימסרו לידיו את העולם"

(מתוך ה Dao De Jing פרק 13, המאה השלישית לפנה"ס)

bottom of page